Suzuki SV1000

Dodaj komentarz

Był bezpośrednim następcą modelu TL1000 i swój debiut miał w 2002 roku. Stylizuje się ostrymi liniami, a dzięki wykorzystaniu sprawdzonej konstrukcji silnika z poprzedniego modelu daje on mnóstwo przyjemności z jazdy.
Sportowy charakter umacniany jest przez pracę silnika, która wydaje bardzo przyjemne dźwięki Jest traktowany przez użytkowników jako motocykl sportowo – turystyczny, jednakże w mieście sprawuję się trochę gorzej ze względu na pozycję za kierownicą.
Największymi wadami jest szybkość zużywania się elementów mechanicznych takich jak sprzęgło i napęd. Także spalanie paliwa może dać się we znaki. Przy ostrzejszej jeździe którą prowokuje maszyna spalanie może wzrosnąć do 12 litrów. Przy tym wszystkim dodatkowo dochodzi konieczność częstszej wymiany opon.
Decydując się na zakup motocykla z rynku wtórnego uwagę trzeba również zwrócić na elementy plastikowe. Ich brak lub uszkodzenie może oznaczać mocno wypadkową przeszłość. Motocykl jest bardzo mocny i na pewno nie przeznaczony dla użytkowników na pierwszy kontakt z taką mocą, chociaż prowadzi się niemal podobnie jak modele 650.

Kategoria: Porady, motocykle 21 października 2015

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.