Rozmowa z potencjalnymi kupującymi

Dodaj komentarz

Bardzo ważną rzeczą jest to, aby nie negocjować ceny przez telefon. W dużej większości przypadków ustalona cena telefonicznie będzie dopiero punktem wyjściowym do negocjacji. Zaoszczędzi to czasu z handlarzami szukającymi okazji. Może się okazać, że część osób rozłączy się z nami bez powodu i nagle, lecz nie należy się nimi przejmować.
Podczas rozmowy nie należy również zatajać istotnych informacji dotyczących pojazdu. Takie działanie zostanie potem odebranie negatywnie przez kupującego.
Warto mieć naszykowane spisane wcześniej podstawowe informacje o swoim samochodzie takie jak kolor, rok produkcji, długość opłat, jego wady i zalety. Paradoksalnie mimo że te informacje są umieszczone już w ogłoszeniu część osób nie czyta ich dokładnie lub myli z innymi ogłoszeniami, które wcześniej przeglądali.
Na ewentualne spotkanie umówić się można w dogodnym dla siebie terminie i podejść do tematu zupełnie na luzie. Unikać należy sytuacji że to my mamy jeździć do klienta. Przy ustalaniu szczegółów spotkania umówmy dokładnie dzień i godzinę, tak aby nie mieć całego zmarnowanego dnia.

Kategoria: Porady, motocykle 21 października 2015

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.